Informace a instrukce k přihlášení na příměstský tábor 2022

Co je to PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ROBOTIKOU PRO DĚTI?

Na příměstském táboře s Robotikou pro děti si užijete 5 dnů plných poznání a nekončící zábavy při prozkoumávání světa Lego robotů. Společně prozkoumáme známá i neznámá místa našeho světa pomocí chytré stavebnice, ze které postavíme různé roboty a poté je pomocí programu, který vytvoříme, přivedeme k životu. Každý den se můžete těšit na jedno hlavní téma, kterému se budeme během dopoledne věnovat. Odpoledne nás čeká společný program, kdy prozkoumáme roboty ostatních, vyzkoušíme nasbírané znalosti, a nebo poměříme síly v různých výzvách.
Tábor je pro všechny kluky a holky, od 1. do 4. třídy ZŠ (7-11let), kteří se chtějí dozvědět více nejen ze světa programování a robotiky, ale také mechaniky, fyziky, informatiky, sportu a dalších zajímavých věcí!

Kde?Kdy?Volná místaCenaInfo
ZŠ U Obory25.7.2022 - 29.7.2022VOLNO5 000KčPro přihlášení klikněte na odkaz pod tabulkou.
ZŠ U Obory1.8.2022 - 5.8.2022VOLNO5 000KčPro přihlášení klikněte na odkaz pod tabulkou.
Klikněte pro přihlášení
Rodné číslo zadávejte bez "/" př. "9602010430". RČ bude sloužit pro účely identifikace platby za příměstský tábor.
Na tento email Vám budeme zasílat veškeré informace týkající se příměstského táboru a hlášení z každého dne, kterého se zúčastníte.
Sem můžete napsat Vaše speciální instrukce/požadavky nebo třeba alergie. Jídelníček naleznete na informační stránce příměstského táboru www.robokids.cz/primestkytabor2022

Kdy se k nám můžete přidat?
Příměstský tábor bude letos probíhat v dvou týdnech během letních šk. prázdnin.

Poprvé se uvidíme ve dnech 25. – 29.7.2022 a napodruhé se k nám můžete přidat 1. – 5.8.2022. Každý den od 8:00 do 16:00.

Kde započne naše cesta za poznáním?
Každý den se sejdeme mezi 8:00 – 9:00 na ZŠ U Obory (Vachkova 630, 104 00 Praha 22) nebo po domluvě mezi 8:00 – 8:45 na nádraží Praha-Uhříněves kam jezdí několikrát za hodinu vlak z hlavního nádraží (směr na Benešov u Prahy nebo Strančice), a nebo v 8:00 na Hlavním nádraží v Praze.

Tábor bude každý den* probíhat ve venkovních prostorách školy, a nebo v přilehlé Uhříněveské Oboře, do které se dozajista vydáme na výpravu. V případě nepříznivého počasí máme k dispozici i vnitřní prostory školy.

*Jeden ze dnů nás čeká výprava do Lego muzea na Národní třídě, podrobné informace od nás dostanete v informačním emailu po přihlášení.

Co tě každý den čeká?
Máme pro tebe připravené 4 unikátní témata, kterým se budeme během každého dne věnovat a jeden ze dnů se vydáme na výpravu do Lego muzea.
Každý přihlášený pracuje s vlastní chytrou stavebnicí, která bude poskytnuta ze strany organizátora. V rámci jednoho z projektů si budeš moci vybrat z 3 a více různých robotů na dané téma. Vybraného robota si postavíš a následně naprogramuješ, a tak svůj stroj přivedeš k životu. Během realizace projektů se dozvíš plno zajímavostí, vyzkoušíš si nové věci a seznámíš se s problematikou daného tématu v podaní robotiky a programování.
Jaký program tě čeká?
[08:00 – 09:00] Příchod, během čekaní na ostatní si dáme rozcvičku nebo jiné rozehřívací aktivity.
[09:00 – 10:30] Práce na tematickém projektu (každý den nás čeká jedno unikátní téma).
[10:30 – 10:45] Svačina (ovoce).
[10:45 – 12:30] Pokračování v projektu z dopoledne.
[12:30 – 13:00] Oběd.
[13:00 – 14:00] Dokončení projektů, prezentace řešení, vyhodnocení všech řešení.
[14:00 – 14:15] Svačina (ovoce) a něco na ochlazení.
[14:00 – 16:00] Společné aktivity (venkovní sporty, speciální robotické výzvy, výpravy do přírody).
[16:00 – 17:00] Odchod dětí domů.
*Výše uvedený program je pouze orientační a může být v případě potřeby změněn např. z důvodu nepříznivého počasí.
Stravování a pitný režim:
Během celého dne budou mít děti k dispozici dva barely s ledovým čajem, vodou s ovocem nebo jiným svěžím nápojem.
Každý den nás čeká dopolední a odpolední svačina. V poledne nám bude přivezen oběd z nedaleké restaurace BoogieHouseskládající se ze tří chodů (polévka, hlavní chod a dezert). K obědu bude na výběr z více variant, které si bude možné zvolit týden před zahájením formou dotazníku, který zašleme všem přihlášením.
* Veškeré občerstvení je zahrnuto v ceně příměstského tábora.
Kolik tábor stojí a co vše cena obsahuje?

Pětidenní příměstský tábor Vás bude stát 5000,- .
Součástí ceny je:

  • Čtyřdenní program na dané téma vedený zkušenými lektory a jeden den návštěvy Lego muzea (vstupné v ceně).
  • Pracovní listy k probíranému tématu.
  • Veškeré stravování(svačiny, oběd) a pitný režim.
  • Každý přihlášený od nás také dostane jedinečné tematické táborové triko. (V případě úhrady do 5.7.2022 Vám bude na zadní stranu trika vytištěna Vaše jméno/přezdívka, kterou nám společně s Vaší velikostí nahlásíte formou formuláře, který obdržíte po přihlášení).
  • Práce s vlastní chytrou stavebnicí Lego Education WeDo 2.0 (každý pracuje na svém robotovi, a tak není nutné se s nikým střídat na rozdíl od našich školník kroužků).
  • Během večera po každém úspěšném dni dostanou rodiče na kontaktní email, který jste uvedli v přihlášce, hlášení z celého dne, které bude obsahovat fotky robotů, report prací a každodenní hlášení od lektora, který povede tým Vašeho dítěte.

Jak se přihlásit?
Pro přihlášení na příměstský tábor s Robotikou pro děti stačí pouze vyplnit elektronický formulář, který naleznete níže.
Po vyplnění formuláře Vám do 24h přijde potvrzovací email s podrobnými informacemi a instrukcemi k platbě (Když Vám email nedorazí do doručené pošty v termínu, tak prosím zkontrolujte složku SPAM nebo hromadná pošta. Pokud email naleznete ve SPAMu nebo hromadné poště, tak si prosím označte naši adresu info@robokids.cz jako důvěryhodnou, v opačném případě nás neprodleně kontaktujte na info@robokids.cz.
Platbu je nutné provést nejpozději do 5-ti kalendářních dnů, jinak bude místo z důvodu velkého zájmu uvolněno dalšímu zájemci.