fbpx

Pro koho je kroužek?

Robotika pro děti I (1. – 3. třída ZŠ) vhodná pro ty mladší. Vplujeme do světa Robotiky zábavnou formou a během stavby zajímavých a i naučných projektů se dozvíme jak vše funguje. Během roku si také zasoutěžíme a poměříme síly v různých výzvách.
Robotika pro děti II (3. – 4. třída ZŠ) přímo navazující na první kurz, vhodná pro ty starší a pro absolventy první Robotiky pro děti I. Zaměříme se na složitější projekty jak po stránce konstruktérské, tak i té programovací. Dozvíme se plno dalších zajímavých věcí a nebudou chybět soutěže a jiné výzvy.
Robotika pro děti III (5. – 6. třída ZŠ) kurz pro všechny kluky a holky, kteří jsou již seznámeni se základy programování a konstruování Lego® robotů. Na lekcích se budeme věnovat úplně novým projektům pomocí stavebnice SPIKE, která před nás postaví plno nových výzev. Naučíme se vyhledat problém, najít řešení, které následně aplikujeme a zprovozníme robota tak, aby fungoval správně. V tomto kurzu již nepoužíváme blokové programování, ale naučíme se vizuální jazyk Scratch.