fbpx
  VÍKENDOVÉ AKCE

Jak se přihlásit na VÍKENDOVÉ AKCE?

 

Na této stránce naleznete nabídku víkendových akcí Robotiky pro děti. Víkendové akce jsou vypisovány v závislosti na smluvené termíny ve vybraných lokalitách.
Na jednotlivé akce je nutné se přihlásit kliknutím na odkaz v tabulce “Přihlášení na akci:” →.
Pokud se chcete přihlásit na více termínů, tak nám v odpovědi na potvrzovací email napište jaké další termíny si přejete zarezervovat. Při přihlášení na více jak 3 termíny najednou je možné se domluvit na individuální ceně (při platbě předem na účet). V případě nekonání lekce Vám bude poměrná část vstupného vrácena.

Na každé akci si představíme jeden projekt na dané téma, v rámci kterého postavíme ze stavebnice Lego Education WeDo 2.0 (45300) jednoho robota, kterého následně naprogramujeme. Můžete se těšit na plno zajímavých zážitků, nových zkušeností a různé výzvy, které na nás čekají během realizace každého z projektů, které jsme pro Vás připravili.

  • Každou akci otevíráme minimálně pro 6 zájemců. (maximální kapacita jedné akce je 12 zájemců).
  • V případě více než 6-ti zájemců se aplikuje sleva na vstupné viz. tabulka.
  • Instrukce k platbě za akci naleznete v řádku Vámi zvolené akce.
  • Na každé akci pracují zájemci v případě přihlášení do 6-ti zájemců jako jednotlivci a v případě přihlášení 7-mi a více zájemců pracujeme ve dvojicích.
  • Zrušení přihlášení na jednotlivé akce hlaste prosím nejpozději 8 hodin před začátkem akce na info@robokids.cz nebo na +420 720 226 359 . V případě pozdního odhlášení nebo nepřítomnosti na akci po přihlášení může být zájemci účtováno vstupné v plné výši. Děkujeme za pochopení.
  • Po vyplnění přihlášky Vám přijde potvrzovací email. V případě nezaplnění minimální kapacity kurzu bude akce zrušena a všichni přihlášení budou informování emailem nejpozději 6 hodin před začátkem akce.

V případě jakýkoliv dotazů k probíhajícím víkendovým akcím nás prosím kontaktujte na info@robokids.cz .